Strony

niedziela, 2 września 2012

Wyjaśnienia

Przepraszam za moją nieobecność. Byłam zajęta..... szyciem! Dostałam maszynę i musiałam jakoś wykorzystać te ostatnie dni wakacji :33 (tak, wykorzystywałam je, siedząc w domu xD) W późniejszym czasie chcę zacząć sprzedawać uszyte ubranka. Pójdą na bardzo szczytny cel: Obitsu i butki :D

 Zmieniłam też trochę bloga. "Hina in Wonderland" mi nie pasowało. Za dużo osób nawiązuje do Alicji w Krainie Czarów na swoich blogach. Sama to kocham, ale wolę być oryginalna :) "Little Strawberry Time!" to nowa nazwa. Dlaczego Little Strawberry? A ponieważ jestem posiadaczką Hiny Ichigo, a tłumacząc jej imię i nazwisko na polski, otrzymamy Malą Truskawkę. Po angielsku- Little Strawberry. Ja dodałam "time". Czyli tłumacząc to na polski, "Little Strawberry Time!" oznacza "Czas Małej Truskawki" ^^ (wytłumaczenie dla głupich xD)

Uwierzycie, że jutro do szkoły? Ja jakoś nie chcę tam iść :/ Nigdy lubiana nie byłam, nikogo nie obchodzę i uważają mnie za kujona. Okej, jestem kujonem, ale to dziwne, że miałam najwyższą średnią, choć jestem najmłodsza z klasy. Cieszę się, że nie przeklinam, jak reszta mojej klasy. Co w tym fajnego? Dla mnie nic. Czasem, jak Cię poniesie, okej rozumiem, ale żeby np. "Ale ku*wa zaj****te!". Przesada. 

Jak ktoś chce zobaczyć Hinę, cierpliwości, niedługo się pojawi (tak myślę).

No, żeby pusto nie było. Stare, widziane dawno zdjęcie, które kocham ♥


4 komentarze:

 1. Moim zdaniem też jest bez sensu imponowanie przeklinaniem.. -,-"
  Fajna nazwa ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. :3 fajniejsza ta nowa nazwa, ale weź dodaj jakieś choćby pastelowo różowe tło bo jest tak niezkazitelnie czystko xd
  Ja tem lubię czasem szkołę ( dziwne xD)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nje, chcę mieć chociaż bloga czystego >.< Nie będę tego mówić o RÓŻOWYM pokoju xD

   Usuń
 3. Obserwuję! :3 Zapraszam do mnie ^^
  http://maly-wielki-swiat-risy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń